lecturemania

“success maximizer”

öğrenci yorumları

Sayfa: 1
 • “Öğrenci Dostu”

  Alp Ağabey iyi bir öğretmen olmanın yanında iyi de bir dosttur. Öğrencilerine sadece ders konusunda değil, yardım edebileceği her konuda elinden gelen her şeyi özveriyle yaptığına birebir tanık oldum. Dostça yaklaşımı, iyimserliği ve çabaları sayesinde en zor durumların bile kolayca üstesinden gelinebilir. Onun öğrencisi olma fırsatını yakalayanlar, bir filozoftan eğlenceli derslerle matematik öğrenmenin zevkine varırlarken iyi bir dost da kazanmış olacaklardır.

  Mehmet Cengiz

  İlk öğrencilerimden ve kadim dostlarımdan

 • “''Oğluma matematiği sevdiren ve üniversiteyi kazandıran yüce insan...''”

  Oğlum lisede iken bir ilandan numarasını aldık ve aradık. Onun sayesinde oğlum matematik korkusunu yendi ve kendisine güvenmeye başladı. Şu an üniversitede okuyor. Matematik öğretmesinin yanında oğlumla harika bir dostluk da kurdu. Hayatımda tanıdığım en zeki insan...

  Nursel GÖREN

  Sınıf Öğretmeni

 • “Matematiğin ötesinde!”

  Onunla tanışmam benim hayatımın dönüm noktasıydı... Ona sadece iyi bir matematik hocası demek azdır! Onu tanımakla çok iyi bir dost ve arkadaş kazandım... Kişiliği, görüşleri ve hayata bakışıyla benim için önemli ve değer verdiğim bir insan oldu! Önemli kararlarımda onun fikirlerinden yararlanıyorum... O çok özel ve doğal bir dehaya sahip...

  Fırat Olgun

  Efsane Öğrencim

 • “Sadece ders değil”

  İstatistik dersi alırken felsefe mi yapmak istiyosun, ara ve telefonu şöyle açsın: N'aber dostum... tamam bakarız.. Sen gel ya hallederiz.. ve hem ders, hem kafa olarak rahatlamış çıkarsın..

  Cemil Kanat Sarısoy

  BİLKENT Ekonomi

 • “Alp aynı zamanda filozoftur”

  Yaşıyor olsaydım, onunla felsefe yapmak isterdim

  Friedrich Nietzche

  Cehennem

 • “Biricik Oğlum”

  Canım Yavrum, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Ben anneyim, bir anne hiç yavrusunu koşullu sever mi? Sen daha küçük yaştayken bile benim hem arkadaşım hem de psikoloğum oldun. Sen herşeyi kendi gücün ve sabrınla başardın. Sana olan sevgimi ne satırlarla ne de kelimelerle anlatabilirim. Şükürler olsun ki senin gibi bir hazinem, bir evladım var. Seni çok seviyorum, dilerim çok mutlu olursun. Herşey gönlünce olur... Küçük erkeğim benim!

  Nefise Sele

  Annem

 • “Kardeşçe bir yorum”

  Abim on numara İstatistik hocasıdır...

  Alperen Özen

  Ege okul öncesi öğretmenliği

Sayfa: 1